Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Anténní zásuvky
- Asfora - Zásuvka TV, koncová, aluminium, EPH3200161
Asfora - Zásuvka TV, koncová, aluminium, EPH3200161
- Kompletní specifikace
Asfora - Zásuvka TV, koncová, aluminium, EPH3200161NA DOTAZ146,44 Kč/ ks121,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Montáž zařízení | Zapuštěná |
| Konektor TV | Samec IEC 9.52 mm |
| Útlum | 1 dB |
| Maximum na linku | 1 |
| Připojení - svorky | Bezšroubové svorky |
| Materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren) : krycí rámeček ABS (akrylonitril butadien-styren) : centrální deska |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Materiál vodiče | Měď |
| Upevnění | Třmeny 51...80 mm |
| Výška | 83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 38 mm |
| Přesah | 10 mm |
| Hmotnost přístroje | 0.087 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





