Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Anténní zásuvky
- Asfora - Zásuvka SAT, koncová, bílá, EPH3700121
Asfora - Zásuvka SAT, koncová, bílá, EPH3700121
- Kompletní specifikace
Asfora - Zásuvka SAT, koncová, bílá, EPH3700121NA DOTAZ118,27 Kč/ ks97,74 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní popis
| Řada výrobků | Asfora |
| Typ produktu nebo součásti | Zásuvka SAT |
| Úprava zařízení | Kompletní výrobek |
| Typ TV zásuvky | Koncová zásuvka |
| Dodatečné informace | Pro sériové distribuční systémy Pro paralelní distribuční systém |
| Barva centrální desky | Bílá |
| Barva krycího rámečku | Bílá |
| Balení | Kompletní přístroj v ochranné fólii |
Doplňky
| Montáž zařízení | Zapuštěná |
| SAT konektor | Typ F |
| Útlum | 1 dB |
| Průtok proudu DC | V zásuvce SAT |
| Maximum na linku | 1 |
| Připojení - svorky | Bezšroubové svorky |
| Materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren) : krycí rámeček ABS (akrylonitril butadien-styren) : centrální deska |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Materiál vodiče | Měď |
| Upevnění | Třmeny 57...65 mm |
| Výška | 83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 42 mm |
| Přesah | 13 mm |
| Hmotnost přístroje | 0.087 kg |
Prostředí
| Označení kvality | CE |
| Stupeň krytí IP | IP20 |
Zboží zařazeno v kategoriích





