Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Příslušenství
- Záslepka pro výřezy 45mm, BS-6MB-WH, 6 modulů TE, bílá (178978)
Záslepka pro výřezy 45mm, BS-6MB-WH, 6 modulů TE, bílá (178978)
- Kompletní specifikace
Záslepka pro výřezy 45mm, BS-6MB-WH, 6 modulů TE, bílá (178978)Skladem více než 10 ks20,76 Kč/ ks17,16 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Záslepky 6 TE, bílé, dělené po 9 mm.
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Barva | Bílá |
| RAL | 9016 |
| Šířka | 108 mm |
| Šířka v modulárních jednotkách | 6 |
| Výška | 52 mm |
| Hmotnost | 0,017 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích





