Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Modulové přístroje
- Přepěťové ochrany
- Svodiče přepětí SEZ - KIWA
- I. stupeň - T1+T2+T3 (B+C+D)
- Svodič přepětí PO I 4 280V/12,5 kA (81.004), SEZ-KIWA
Svodič přepětí PO I 4 280V/12,5 kA (81.004), SEZ-KIWA
Podobné produkty
4 228,76 Kč
/
ks
3 494,84 Kč
bez DPH
4 228,76 Kč
/
ks
3 494,84 Kč
bez DPH
Skladem 1-5 ks
2 350 Kč
/
ks
1 942,15 Kč
bez DPH
2 350 Kč
/
ks
1 942,15 Kč
bez DPH
Skladem více než 10 ks
- Kompletní specifikace
Svodič přepětí PO I 4 280V/12,5 kA (81.004), SEZ-KIWASkladem 1-5 ks3 359,61 Kč/ ks2 776,54 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Jmenovité napětí | 230 V / 400 V a.c. |
| Nejvyšší trvalé provozní napětí AC | 335 V a.c. |
| Impulzní proud (10/350) - vrcholová hodnota | 12,5 kA / pól |
| Jmenovitý výbojový proud (8/20) | 12,5 kA / pól |
| Jmenovitý kmitočet | 50/60 Hz |
| Napěťová ochranná hladina | <1,2 kV |
| Max. předřazená pojistka | 160 A |
| Klasifikace přepěťových ochran podle ČSN EN 61643-11 | T1+T2+T3 |
| Krytí | IP20 |
| Vodič tuhý max. | 35 mm2 |
| Vodič ohebný max. | 25 mm2 |
| Dotahovací moment | 4,5 Nm |
| Teplota okolí min. | -40 °C |
| Teplota okolí max. | 80 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích







