Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Otočné stmívače
- Asfora - Univerzální otočný LED stmívač, řazení 6, 230V, 370W, vícevodičový, bílá, EPH6800121
Asfora - Univerzální otočný LED stmívač, řazení 6, 230V, 370W, vícevodičový, bílá, EPH6800121
- Kompletní specifikace
Asfora - Univerzální otočný LED stmívač, řazení 6, 230V, 370W, vícevodičový, bílá, EPH6800121Skladem 1-2 ks779,07 Kč/ ks643,86 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| řada | Asfora |
|---|---|
| typ produktu nebo součásti | Stmívač |
| představení přístroje | Kompletní výrobek |
| typ zátěže | Odporová: 3...370 W LED žárovka: 0...200 W Kapacitní: 3...370 VA |
| barevný odstín | Bílá |
| balení | Krabice |
| montáž zařízení | Zapuštěná |
|---|---|
| funkce spínače | Přepínač střídavý |
| ovládání stmívače | Otočný tlačný typ |
| aplikace pro stmívač | Kapacitní zátěž Odporová zátěž |
| typ ochrany | Ochrana proti přetížení a zkratu s automatickým resetem |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 230 V AC 50/60 Hz |
| připojení – svorky | Sloup. šroub. svorky Šroubová svorka |
| počet kabelů | 2 kabel(y) 1,5…2,5 mm² |
| tuhost kabelu | Ohebný Pevný Pevný Lankový |
| Délka holého konce vodiče | 8 mm |
| materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren): centrální deska ABS (akrylonitril butadien-styren): krycí rámeček ABS (akrylonitril butadien-styren): knoflík |
| povrchová úprava | Lesklý |
| Materiál vodiče | Měď |
| upevnění | Šrouby a rozpěrkami |
| výška | 83 mm |
| šířka | 83 mm |
| hloubka | 47 mm |
| přesah | 29 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích





