Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Ostatní
- Asfora - Kabelová vývodka se svorkovnicí, krémová, EPH5500123
Asfora - Kabelová vývodka se svorkovnicí, krémová, EPH5500123
- Kompletní specifikace
Asfora - Kabelová vývodka se svorkovnicí, krémová, EPH5500123NA DOTAZ72,30 Kč/ ks59,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| výrobková řada | Asfora |
|---|---|
| řada | Asfora |
| typ produktu nebo součásti | Kabelové vývodky |
| představení přístroje | Kompletní výrobek |
| jmenovitý proud | 25 A při 250 V AC |
| barevný odstín | Krémová |
| montáž zařízení | Zapuštěná |
|---|---|
| materiál | Termoplast ABS-UV stabil. |
| počet kabelů | 3 0…10 mm² pro pevný nebo ohebný |
| funkce svorkovnice | Nulový, fáze, ochranná zem |
| povrchová úprava | Lesklý |
| výška | 71 mm |
| šířka | 71 mm |
| hloubka | 48 mm |
| upevnění | Rozpěrky, rozsah roztažení upevňovacích rozpěrek: 56…74 mm Šrouby |
Zboží zařazeno v kategoriích





