Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Zásuvky
- Asfora - Zásuvka 2P+PE 250V 16A, clonky, IP44, bílá, EPH2800321
Asfora - Zásuvka 2P+PE 250V 16A, clonky, IP44, bílá, EPH2800321
- Kompletní specifikace
Asfora - Zásuvka 2P+PE 250V 16A, clonky, IP44, bílá, EPH2800321Skladem 1-5 ks131,98 Kč/ ks109,07 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní popis
| Řada výrobků | Asfora |
| Typ produktu nebo součásti | Jednofáz. zásuvka |
| Popis normy pro zásuvky | Uzemňovací kolík |
| Úprava zařízení | Kompletní výrobek |
| Dodatečné informace | S dětskými clonky a krytkou |
| Barva centrální desky | Bílá |
| Barva krycího rámečku | Bílá |
| Balení | Kompletní přístroj v ochranné fólii |
Doplňky
| Montáž zařízení | Zapuštěná |
| Rozsah výkonu | 3680 W |
| Jmenovitý proud | 16 A 250 V AC |
| Připojení - svorky | Šroubové svorky |
| Počet kabelů | 2 x 2.5 mm² |
| Tuhost kabelu | Ohebný Neohebný |
| Délka holého konce vodiče | 12 mm |
| Materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren) : víko ASA + PC : centrální deska ABS (akrylonitril butadien-styren) : krycí rámeček |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Materiál vodiče | Měď |
| Upevnění | Třmeny 54...72 mm |
| Výška | 83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 48 mm |
| Přesah | 17 mm |
Prostředí
| Standardy | IEC 60884-1 |
| Certifikace výrobku | B |
| Stupeň krytí IP | IP44 |
Zboží zařazeno v kategoriích





