Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Datové a telefonní zásuvky
- Asfora - Zásuvka datová 2xRJ45, kat.6 UTP, bílá, EPH4800121
Asfora - Zásuvka datová 2xRJ45, kat.6 UTP, bílá, EPH4800121
- Kompletní specifikace
Asfora - Zásuvka datová 2xRJ45, kat.6 UTP, bílá, EPH4800121Skladem více než 10 ks279,91 Kč/ ks231,33 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní popis
| Řada výrobků | Asfora |
| Typ produktu nebo součásti | Dvojitá datová zásuvka |
| Úprava zařízení | Kompletní výrobek |
| Typ stínění kabelu | UTP |
| Kategorie | RJ45 |
| Barva centrální desky | Bílá |
| Barva krycího rámečku | Bílá |
| Balení | Kompletní přístroj v ochranné fólii |
Doplňky
| Způsob montáže | Zapuštěná |
| Počet konektorů | 2 |
| Kategorie datové sítě | 6 |
| Připojení - svorky | IDC |
| Počet kabelů | 1 |
| Tuhost kabelu | Neohebný |
| Materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren) : krycí rámeček ABS (akrylonitril butadien-styren) : centrální deska |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Materiál vodiče | Měď |
| Upevnění | Třmeny 51...80 mm |
| Výška | 83 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Hloubka | 36 mm |
| Přesah | 9 mm |
| Hmotnost přístroje | 0.07 kg |
Prostředí
| Stupeň krytí IP | IP20 |
Zboží zařazeno v kategoriích





