Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Rozvodnice Noark
- PNF - pod omítku, IP40
- Rozvodnice plastová zapuštěná PNF 24W, bílé dveře, IP40 (Noark) (101520)
Rozvodnice plastová zapuštěná PNF 24W, bílé dveře, IP40 (Noark) (101520)
- Kompletní specifikace
Rozvodnice plastová zapuštěná PNF 24W, bílé dveře, IP40 (Noark) (101520)Skladem více než 10 ks362,13 Kč/ ks299,28 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jmenovité pracovní napětí 230/400 V AC
Jmenovitá frekvence 50 Hz
Rozvodnice PNF jsou určeny zejména pro domovní aplikace. Jejich design je přizpůsoben montáži pod omítku.
Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem
pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací materiál.
Verze pro montáž pod omítku
12 modulů v řadě
2 řady
Parametry
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
|---|---|
| Počet řad | 2 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 24 |
| Druh krytu | S výřezem |
| S průhledným víkem | Ne |
| Materiál skříně | plast |
| Výška | 336 mm |
| Šířka | 267 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| DIN lišta | Ano |
| Možnost nástavby | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Barva | Bílé |
| Krytí (IP) | IP40 |
Zboží zařazeno v kategoriích






