Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Rozvodnice Noark
- PHS - na omítku, IP65
- Rozvodnice plastová nástěnná PHS 24T, průhledné dveře, IP65 (Noark) (101495)
Rozvodnice plastová nástěnná PHS 24T, průhledné dveře, IP65 (Noark) (101495)
Podobné produkty
1 860,07 Kč
/
ks
1 537,25 Kč
bez DPH
1 860,07 Kč
/
ks
1 537,25 Kč
bez DPH
Skladem 1-5 ks
2 040,82 Kč
/
ks
1 686,63 Kč
bez DPH
2 040,82 Kč
/
ks
1 686,63 Kč
bez DPH
Skladem 1-5 ks
- Kompletní specifikace
Rozvodnice plastová nástěnná PHS 24T, průhledné dveře, IP65 (Noark) (101495)Skladem736,47 Kč/ ks608,65 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Jmenovité pracovní napětí 690 V AC, 1000 V DC
Jmenovitá frekvence 50 Hz
Rozvodnice PHS jsou určeny pro obecné i průmyslové aplikace, ve kterých je požadován vysoký stupeň IP
krytí. Jejich design je přizpůsoben povrchové montáži. Balení obsahuje vlastní rozvodnici, dveře, přístrojové
DIN lišty, N + PE svorkovnice, čelní kryt s výřezem pro přístroje, záslepku neobsazených pozic a upevňovací
materiál.
Verze pro montáž na omítku
12 modulů v řadě
2 řady
Parametry
| Způsob montáže | Povrchová montáž |
|---|---|
| Počet řad | 2 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 24 |
| Druh krytu | S výřezem |
| S průhledným víkem | Ano |
| Materiál skříně | plast |
| Výška | 384 mm |
| Šířka | 319 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| DIN lišta | Ano |
| Možnost nástavby | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Barva | Šedé |
| Krytí (IP) | IP65 |
Zboží zařazeno v kategoriích








