- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Rozvodnice Eaton
- KLV-U - plechové dveře, IP30
- Rozvodnice KLV-48UPS-F (KLV-U-4/56-F) (Eaton) (178820)
Rozvodnice KLV-48UPS-F (KLV-U-4/56-F) (Eaton) (178820)
- Kompletní specifikace
Rozvodnice KLV-48UPS-F (KLV-U-4/56-F) (Eaton) (178820)Skladem více než 10 ks1 249 Kč/ ks1 032,23 Kč bez DPH
Domovní rozvodnice pod omítku Global Line řady KLV-U
Vana - třída ochrany II:
dvojitá izolace,
lišta pro uchycení kabelů,
vylamovací otvory pro přívod vodičů nahoře i dole
možnost montáže do dutých stěn (např. sádrokarton)
při dokoupení úchytek HWBFS
Krycí deska:
vyjímatelná plastová s výžezy pro 12+2 přístrojů v řadě, plombovatelná
Rám s dvířky:
ocelový plech, umožňuje vyrovnání nerovností omítky až do 18 mm, D, DT - plast
Provedení:
4 přístrojové lišty
Přednosti:
Svorky N a PE jsou součástí dodávky. Možnost vyrovnání na nerovné omítce nebo při chybném zazdění. Barevné prvky plastových dveří lze vyměnit bez použití nástrojů. Dodávají se v barvě bílé, průsvitné, červené, modré, žluté a zelené.
Dodávka v provedení F zahrnuje: dveře z ocelového plechu s dveřním rámem, vanu, montážní rám s přístrojovými lištami, svorkovnici N a PE, montážní úchytky pro rám s dveřmi, montážní návod, popisovací tabulky
Dodávka v provedení D a DT zahrnuje: dveře z plastu s dveřním rámem, sadu ozdobných prvků v 6 různých barvách, vanu, montážní rám s přístrojovými lištami, svorkovnice N a PE, montážní úchytky pro rám s dveřmi, montážní návod, popisovací tabulky
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
|---|---|
| Počet řad | 4 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 56 |
| Druh krytu | S výřezem |
| S průhledným víkem | Ne |
| Materiál skříně | plast |
| Výška | 714 mm |
| Šířka | 359 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Montážní hloubka | 90 mm |
| DIN lišta | Ano |
| S montážní deskou | Ne |
| Možnost nástavby | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Barva | Bílé |
| Číslo RAL | 9016 |
| Krytí (IP) | IP30 |







