Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Rozvodnice Eaton
- Velkoobsahové BF-U/BF-O, IP30
- Rozvodnice BF-O-3/72-C (Eaton) (283031)
Rozvodnice BF-O-3/72-C (Eaton) (283031)
Podobné produkty
4 615,84 Kč
/
ks
3 814,74 Kč
bez DPH
4 615,84 Kč
/
ks
3 814,74 Kč
bez DPH
Skladem 1-5 ks
- Kompletní specifikace
Rozvodnice BF-O-3/72-C (Eaton) (283031)Skladem 1-2 ks4 602,69 Kč/ ks3 803,88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Způsob montáže | Povrchová montáž |
|---|---|
| Počet řad | 3 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 24 |
| Druh krytu | Zavřené |
| S průhledným víkem | Ne |
| Materiál skříně | Ocel |
| Výška | 600 mm |
| Šířka | 543 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Montážní hloubka | 140 mm |
| DIN lišta | Ano |
| S montážní deskou | Ne |
| Možnost nástavby | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Barva | Bílé |
| Číslo RAL | 9016 |
| Krytí (IP) | IP30 |
Zboží zařazeno v kategoriích







