Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Rozvaděče a rozvodnice
- Rozvodnice Eaton
- BC-O - na omítku, IP40
- Rozvodnice BC-O-1/5-TW-ECO (Eaton) (281649)
Rozvodnice BC-O-1/5-TW-ECO (Eaton) (281649)
- Kompletní specifikace
Rozvodnice BC-O-1/5-TW-ECO (Eaton) (281649)Skladem 1-2 ks504,16 Kč/ ks416,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Způsob montáže | Povrchová montáž |
|---|---|
| Počet řad | 1 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 5 |
| Druh krytu | Zavřené |
| S průhledným víkem | Ne |
| Materiál skříně | plast |
| Výška | 156 mm |
| Šířka | 116 mm |
| Hloubka | 93 mm |
| Montážní hloubka | 93 mm |
| DIN lišta | Ano |
| S montážní deskou | Ne |
| Možnost nástavby | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Barva | Bílé |
| Číslo RAL | 9003 |
| Krytí (IP) | IP40 |
Zboží zařazeno v kategoriích






