Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Elektroinstalace Schneider
- Asfora
- Krycí rámečky
- Asfora - Krycí rámeček šestinásobný, krémová, EPH5800623
Asfora - Krycí rámeček šestinásobný, krémová, EPH5800623
- Kompletní specifikace
Asfora - Krycí rámeček šestinásobný, krémová, EPH5800623NA DOTAZ72,30 Kč/ ks59,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní popis
| Řada výrobků | Asfora |
| Typ produktu nebo součásti | Krycí rámeček |
| Barva krycího rámečku | Krémová |
| Balení | Kompletní přístroj v ochranné fólii |
Doplňky
| Násobnost | 6násobný horizontální |
| Materiál | ABS (akrylonitril butadien-styren) : krycí rámeček |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Výška | 83 mm |
| Šířka | 439 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Přesah | 9 mm |
| Hmotnost přístroje | 0.05 kg |
Prostředí
| Stupeň krytí IP | IP20 |
Zboží zařazeno v kategoriích





