Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
LK 80X28/1 HB - krabice přístrojová, Kopos
- Kompletní specifikace
LK 80X28/1 HB - krabice přístrojová, KoposSkladem více než 10 ks30,97 Kč/ ks25,60 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| EAN kód | 8595057617193 |
| Celní kód | 39259080 |
| Hmotnost | 0.05 kg/ks |
| Barva | bílá |
| Materiál | PVC |
| Samozhášivý materiál | 30 sec. |
| Jmenovité napětí | <= 400 V |
| Jmenovitý proud | <= 16 A |
| Teplotní odolnost | -5 - 60 °C |
| Zkouška žhavou smyčkou | 850 °C |
| Šířka | 82 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu | A1 - D |
| Rozšířená reakce na oheň podkladového materiálu V kombinaci s tepelně izolační podložkou tloušťky 5 mm lze montáž na hořlavé podklady provádět bez omezení třídy reakce na oheň A1 - F. | |
| Odpovídá normám | ČSN EN 60 670-1 |
Pro opravy starších instalací. Pro instalaci na materiály třídy reakce na oheň E nebo F použijte izolační podložku. Určené pro instalaci zásuvky a jiných přístrojů. Umožňuje montáž přístrojů s větší montážní
hloubkou.
Zboží zařazeno v kategoriích






