Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Krabice
- Pod omítku
- KP 64/5_KA - krabice přístrojová pod omítku, Kopos
KP 64/5_KA - krabice přístrojová pod omítku, Kopos
- Kompletní specifikace
KP 64/5_KA - krabice přístrojová pod omítku, KoposSkladem více než 10 ks110,42 Kč/ ks91,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
KP 64/5 - krabice přístrojová pod omítku
| EAN kód | 8595057657212 |
| Celní kód | 85363030 |
| Hmotnost | 0.20 kg/ks |
| Materiál | PVC |
| Samozhášivý materiál | 30 sec. |
| Jmenovité napětí | <= 400 V |
| Jmenovitý proud | <= 16 A |
| Teplotní odolnost | -5 - 60 °C |
| Zkouška žhavou smyčkou | 850 °C |
| Šířka | 354 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Průměr frézovaného (vrtaného) otvoru | 80 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu | A1 - D |
| Rozteč při spojení dvou krabic | 71 |
| Odpovídá normám | ČSN EN 60 670-1 |
Zboží zařazeno v kategoriích






