Novinky
10.04.2026
Jsme nově na WhatsAppu
Nově nás můžete s dotazy písemně kontaktovat prostřednictvím aplikace WhatsApp na telefonním čísle 608 255 160. Veškeré vaše dotazy budou zodpovězeny ...
číst celé
05.08.2025
Novinky 08/2025
Nové třístupňové rozvodnice BF-U-3S
Už jste slyšeli o nových typech rozvodnic BF-U-3S? Pokud ne, tak teď se můžete dozvědět více. Jedná se o třístupň...
číst celé
10.04.2024
Novinky 4/2024 - Platby kartou při osobním odběru
Nově nabízíme možnost platby kartou při osobním odběru.
číst celé
Blog
22.12.2018
Modulární přístroje
Jističe PL7 vs. PXL
Představujeme srovnání německé varianty jističů PXL s českými PL7.
číst celé
21.12.2018
Modulární přístroje
Chrániče PF7 vs. PXF
Představujeme srovnání německé varianty proudových chráničů PXF a českými PF7.
číst celé
- Úvod
- Krabice
- Krabicová víčka
- KO 68 HB - víčko, Kopos
KO 68 HB - víčko, Kopos
- Kompletní specifikace
KO 68 HB - víčko, KoposSkladem více než 100 ks7,90 Kč/ ks6,53 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| EAN kód | 8595057600539 |
| Celní kód | 85363030 |
| Hmotnost | 0.01 kg/ks |
| Materiál | PVC |
| Samozhášivý materiál | 30 sec. |
| Teplotní odolnost | -5 - 60 °C |
| Zkouška žhavou smyčkou | 850 °C |
| Průměr | 80 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu | A1 - F |
| Popis balení | víčka balena volně v kartonu |
Pro konečné zakrytí krabic KU 68-1901, KU 68-1902, KU 68-1903 a KPM 64/LU.
Zboží zařazeno v kategoriích






